...

Wybielanie zębów Rataje Poznań

Jednym z najczęstszych i najpopularniejszych powodów, dla których pacjenci decydują się na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej jamy ustnej, jest uzyskanie pięknego i białego uśmiechu. Odpowiedzią na te potrzeby jest profesjonalne wybielanie wykonywane w naszym gabinecie dentystycznym w Poznaniu.

Wybielanie zębów Poznań polega na przeprowadzenie kompleksowego zabiegu, który sprawi, że zęby staną się jaśniejsze o kilka odcieni. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej w naszej klinice New Dent Clinic wykonywane są wyłącznie przez doświadczonego dentystę posiadającego setki zrealizowanych zabiegów na rzecz pacjentów borykających się z przebarwieniami uzębienia.

Zewnętrzna warstwa zęba nazywana jest szkliwem. Kolor naturalnych zębów powstaje w wyniku odbijania i rozpraszania światła od szkliwa w połączeniu z kolorem zębiny pod nim. Na jakość, czyli grubość i gładkość szkliwa wpływają między innymi Twoje geny. Cieńsze szkliwo pozwala na prześwitywanie większej ilości koloru zębiny. Posiadanie gładszego lub bardziej szorstkiego szkliwa wpływa również na odbicie światła, a tym samym na kolor.

Każdego dnia na szkliwie tworzy się cienka powłoka, która zbiera plamy. Mogą one znajdować się również w szkliwie zęba, co również rodzi problem dla osoby dbającej o stan uzębienia.

Najczęstsze przyczyny żółknięcia lub przebarwienia zębów to:

  • palenie tytoniu,
  • picie napojów takich jak kawa, cola, herbata i czerwone wino,
  • nieregularne dbanie o stan uzębienia
  • naturalny proces starzenia się, który sprawia, że ​​zęby stają się mniej jasne ze względu na cieńsze szkliwo 

Ile kosztuje wybielanie zębów w Poznaniu?

Wybielając zęby możemy sprawić, że ich wyglą będzie jaśniejszy i bielszy, zapewniając piękny uśmiech. Wybielanie zębów w Poznaniu, oferowane w naszej klinice New Dent to prosty, bezbolesny, bezpieczny i skuteczny zabieg rozjaśniający zęby i pomagający usunąć plamy i przebarwienia. Zabieg wybielania zębów należy do najpopularniejszych kosmetycznych zabiegów stomatologicznych, ponieważ może znacznie poprawić wygląd zębów. O czym warto pamiętać w kontekście długotrwałych efektów, to iż wybielanie nie jest jednorazowym zabiegiem. Jeśli chcesz zachować jaśniejszy kolor, warto co jakiś czas go powtarzać. Dzięki najnowszym metodom stosowanym przez naszą klinikę możemy podarować Ci bielszy, młodzieńczy i piękny uśmiech, o jakim zawsze marzyłeś!

Cena wybielania zębów w Poznaniu

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wybielanie zębów sprawdź nasz cennik dostępny na stronie internetowej. Znajdziesz w nim koszty najpopularniejszych zabiegów, które świadczymy każdego dnia dla naszych klientów. Cena wybielania zębów w Poznaniu może być ustalana indywidualnie, mając na uwadze obecny Twój obecny stan uzębienia oraz oczekiwania.

Wybielanie Zębów gabinet dentystyczny

Chcesz skutecznie wybielić zęby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego poznańskiego gabinetu dentystycznego, kosztami prezentowanymi w cenniku oraz metodami, które stosujemy do uzyskania zamierzonych efektów. Z nami uzyskasz piękny i zdrowy uśmiech. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jeśli interesuje Cię wybielanie zębów Poznań czy w okolicach, zgłoś się do nas już dziś!

Jak długo trwa wybielanie zębów?

Sam zabieg wybielania zębów może trwać kilkanaście minut. W określonych przypadkach może dojść do konieczności usunięcia kamienia i osadów przed przystąpieniem do zabiegu, aby finalny efekt był jak najbardziej zadowalający. Efekt wybielania zębów jest najbardziej intensywny do kilku tygodniu po zabiegu. Po około 6 tygodniach barwa zaczyna się stabilizować, zapewniając bielszy i piękniejszy uśmiech przez kolejne miesiące. Zaleca się okresowe powtarzanie zabiegu po 1-3 latach.

4 powody, dla których warto wybrać wybielanie zębów w Poznaniu!

wybielanie zębówCzy wiesz już, jakie korzyści przynosi zabieg wybielania zębów? Być może szukasz stonowanego i zdrowego uśmiechu, który zwiększy Twoje poczucie własnej wartości. Istnieje wiele powodów, dla których warto systematycznie dbać o higienę jamy ustnej, ale to, co przyniesie naprawdę zauważalny efekt to właśnie wybielone, piękne zęby.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka najważniejszych informacji, na które musisz zwrócić uwagę zastanawiając się nad poprawą wyglądu swoich zębów. Dzięki wybielaniu zębów:

  1. Pozbędziesz się plam i przebarwień
  2. Zwiększysz swoją pewność siebie
  3. Poczujesz się bardziej komfortowo podczas rozmów towarzyskich
  4. Twoje zęby będą bielsze na zdjęciach i filmach

Skorzystaj z profesjonalnego zabiegu wybielania zębów, który spełni Twoje potrzeby i zapewni efekty, które utrzymają się przez miesiące. Wybierz wybielanie zębów Poznań już dziś. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, bądź umów na wizytę bezpośrednio korzystając z portalu Znany Lekarz!

Zastanawiasz się nad zabiegiem wybielania zębów? Oto co musisz wiedzieć

Wybielanie zębów to łatwy i niedrogi sposób na poprawę uśmiechu. Jest to również szybkie i bezbolesne rozwiązanie, na które decyduje się wielu pacjentów. Korzyści z wybielania zębów to między innymi lepszy i pełniejszy uśmiech już po jednej wizycie, pozbycie się problemu przebarwieniami po kawie, winie czy nikotynie.

Oprócz tego, to co na pewno przekona Cię do profesjonalnego zabiegu wybielania zębów w naszym gabinecie dentystycznym to przede wszystkim przystępna cena, wygoda, natychmiastowe rezultaty, brak bólu bólu i brak skutków ubocznych. Procedura jest stosunkowo łatwa, a wybielanie zębów w Poznaniu oferowane w naszym gabinecie spełni Twoje największe oczekiwania!

Zęby to najbardziej widoczne partie naszej twarzy. Nic dziwnego, że wiele osób chce, aby ich zęby były białe i piękne. Ale zanim zdecydujesz się na produkty z półek sklepowych pamiętaj, że w naszym gabinecie proponujemy najlepsze, długotrwałe rozwiązania, których efekty będziesz podziwiać przez lata! Nasze profesjonalne procedury wybielania zębów nie wiążą się z żadnym ryzykiem i pozbawione są skutków ubocznych.

New Dent Clinic
os. Orła Białego 74, Poznań
530 855 865
Zadzwoń do nas już dziś!
Rejestracja czynna
7 dni w tygodniu
Skontaktuj się z nami
new.dent@op.pl
Alaa Eljamal - ZnanyLekarz.pl
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.