...

Certyfikaty

Gabinet stomatologiczny NEW DENT Clinic w Poznaniu

Posiadamy liczne Certyfikaty

Dentyści pracujący w klinice NewDent Clinic to starannie dobrana kadra. Dbamy o to, aby nasz personel nieustannie podnosił swoje kwalifikacje w celu zagwarantowania Państwu najwyższego standardu usług. Naszą fachowość potwierdzają liczne certyfikaty, dyplomy i zaświadczenia udziału w szkoleniach, kursach, konferencjach oraz sympozjach.

Nasze certyfikaty

 

Nasza klinika stomatologiczna w Poznaniu oferuje wysokiej jakości implanty dentystyczne, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, jak i pomoc z zakresu stomatologii zachowawczej. Jesteśmy dogodnie zlokalizowani w centrum Poznania. W naszych zabiegach stomatologicznych pomagamy naszym pacjentom wykorzystując najnowsze technologie. Dzięki naszemu doświadczeniu i zespołowi ekspertów oferujemy naszym pacjentom trwałe rozwiązania.

Dentysta Poznań Rataje – pomagamy w samym centrum!

Klinika stomatologiczna New Dent Clinic, położona w centrum Poznania na Ratajach, rozwija się, stosując zdrowe i trwałe rozwiązania dla wszystkich potrzeb swoich pacjentów, dzięki odpowiednim materiałom i specjalistom z wieloletnią praktyką i doświadczeniem we wszystkich gałęziach stomatologii. Cenne doświadczenie pacjenta to jeden z naszych głównych priorytetów. Nasi specjaliści są wysoko wykwalifikowani, a cena oferowanych zabiegów jest zawsze przystępna. Chcesz już dziś zadbać o swoje zęby? Zarezerwuj wizytę już dziś korzystając z portalu Znany Lekarz.

Naszym celem jest rozwój i stała pomoc pacjentom w obszarze zdrowia jamy ustnej i estetyki. Uzyskane certyfikaty potwierdzają, że nasi specjaliści stale przywiązują wagę do własnych wartości w ramach etyki zawodowej i profesjonalizmu, służyć sektorowi zdrowia, podwyższając jakość usług leczenia. Stale nadążamy za rozwijającą się technologią i odpowiadamy na potrzeby i problemy pacjentów w tej dziedzinie według międzynarodowych standardów.

Zabiegi wykonywane w naszej klinice dentystycznej w Poznaniu

Jako pacjent z pewnością nie raz doświadczyłeś powszechnych zabiegów związanych ze zdrowiem zębów. Próchnica zębów lub choroba dziąseł to prawdopodobnie dwie najbardziej prawdopodobne kategorie problemu, z którym borykałeś się w przeszłości, bądź do tej pory próbujesz pozbyć się bolesnych dolegliwości. W leczeniu próchnicy zębów w Poznaniu lub chorób dziąseł możesz doświadczyć ekstrakcji zęba, skalingu i leczenia kanałowego lub odbudowy zęba. Nasz gabinet stomatologiczny w Poznaniu sprawi, że leczenie zębów będzie komfortowe i bezproblemowe.

Życie jest lepsze, kiedy możesz uśmiechać się i emanować pewnością siebie. W New Dent Clinic oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i ogólnej, aby zapewnić Ci idealny uśmiech. Nasz utalentowany zespół stomatologów oferuje pełną gamę zabiegów, takich jak wybielanie zębów Poznań, leczenie próchnicy czy leczenie kanałowe i implanty. Znajdziesz u nas specjalistyczne usługi periodontologiczne i endodontyczne, aby Twój uśmiech wyglądał świetnie, bez względu na wszystko.

Dlaczego warto wybrać nasz gabinet dentystyczny w Poznaniu?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy kochają wizyty u dentysty. Niezależnie od tego czy myśl o leczeniu całkowicie powstrzymuje Cię przed umówieniem się na wizytę, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte szeregiem certyfikatów to gwarancja, że znajdziesz u nas należyty komfort i nie poczujesz bólu. Zapisz się przez portal Znany Lekarz już dziś. Znajdź jeden z wielu wolnych terminów na najbliższe dni i uporaj się z problemem, który jest dla Ciebie niekomfortowy.

New Dent Clinic
os. Orła Białego 74, Poznań
530 855 865
Zadzwoń do nas już dziś!
Rejestracja czynna
7 dni w tygodniu
Skontaktuj się z nami
new.dent@op.pl
Alaa Eljamal - ZnanyLekarz.pl
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.