...

O Nas

Gabinet stomatologiczny NEW DENT Clinic w Poznaniu

Tworzymy piękny uśmiech dla Ciebie

NewDent Clinic to profesjonalny gabinet stomatologiczny Poznań, którego celem jest kompleksowe oraz bezbolesne leczenie zębów u dzieci oraz dorosłych. Wszystkim pacjentom zapewniamy opiekę stomatologiczną na najwyższym, międzynarodowym poziomie, dążąc do kreowania pięknych, zdrowych uśmiechów w miłej i przede wszystkim bezstresowej atmosferze. Stomatologia to nasza praca i zarazem pasja, którą wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Przyjazny personel
Komfortowa klinika
Nowoczesny gabinet
Dogodna lokalizacja
Darmowa konsultacja
Satysfakcja gwarantowana
Nowoczesne wyposażenie
Materiały wysokiej jakości
Gabinet dentystyczny w Poznaniu

NASZ ZESPÓŁ

Zespół NewDent Clinic stanowią wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach dentystycznych. Każdy stomatolog oferuje kompleksowe leczenie zębów, a także różnego rodzaju zabiegi profilaktyczne, takie jak piaskowanie, fluoryzacja czy skaling (usuwanie kamienia nazębnego). W NewDent Clinic prowadzimy również wizyty higienizacyjne, na których nasze asystentki szczegółowo omawiają kwestie związane z higieną jamy ustnej.

Usługi świadczone przez naszych dentystów to między innymi protetyka, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna oraz stomatologiczna estetyczna. Specjalnością stomatologów z NewDent Clinic jest również implantologia, dynamicznie rozwijająca się dziedzina stomatologii, która pozwala na bezpieczne uzupełnianie brakujących ubytków w uzębieniu.

NOWOCZESNY GABINET STOMATOLOGICZNY

Nowoczesne wyposażenie naszego gabinetu stomatologicznego, najnowsze metody leczenia, a także nieustanne podnoszenie standardów, gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu stomatologii oraz zadowolenie pacjentów. Każdy nasz dentysta przeprowadza leczenie zębów przy użyciu najwyższej jakości narzędzi i materiałów, dbając o ich czystość i pełną sterylność.

NewDent Clinic to nowoczesne centrum stomatologii, które znajduje się w dogodnie zlokalizowanym miejscu na terenie miasta Poznań. Położenie blisko centrum sprawia, że do naszego gabinetu stomatologicznego można w krótkim czasie dotrzeć praktycznie z każdej dzielnicy Poznania, nie tracąc tym samym czasu na wielogodzinne dojazdy.

Certyfikaty i zaświadczenia

New Dent Clinic
os. Orła Białego 74, Poznań
530 855 865
Zadzwoń do nas już dziś!
Rejestracja czynna
7 dni w tygodniu
Skontaktuj się z nami
new.dent@op.pl
Alaa Eljamal - ZnanyLekarz.pl
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.