...

Stomatologia estetyczna Rataje – Poznań

Co powiesz na to, by uzyskanie pięknego i zdrowego uśmiechu przebiegało w miłej, bezstresowej atmosferze, przy użyciu nowoczesnych technik oraz sprawdzonych narzędzi? Jeśli jesteś zainteresowany, to znalazłeś się w dobrym miejscu. NewDent Clinic jest profesjonalnym gabinetem dentystycznym zlokalizowanym w Poznaniu, oferującym zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Przy tego typu zabiegach ważne jest nie tylko stworzenie pięknego uzębienia, ale przede wszystkim zadbanie o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta. Nawet najtrwalsza i najbardziej precyzyjnie przygotowana licówka, która będzie naruszać tkankę pacjenta i powodować dyskomfort, z pewnością nie będzie dobrym rozwiązaniem. Dlatego podczas wszystkich zabiegów kierujemy się:

  • wieloletnim doświadczeniem w stomatologii estetycznej,
  • oczekiwaniami oraz potrzebami pacjentów,
  • indywidualnym planem leczenia,
  • bezpiecznymi i sprawdzonymi metodami uzupełnienia uzębienia.

Uzupełnianie ubytków

Brak jednego lub więcej zębów zazwyczaj wywołuje uczucie skrępowania oraz niższej samooceny. W wielu przypadkach ubytki w uzębieniu mogą prowadzić do zaburzeń w układzie łuków zębowych, co obciąża pozostałe zęby i wpływa niekorzystnie na zdrowie. Stomatologia estetyczna to zatem ratunek dla wszystkich osób, chcących dbać o zdrowie i higienę jamy ustnej oraz o swój wygląd. Świetnym uzupełnieniem braku zębów mogą być implanty. W NewDent Clinic wykonujemy między implanty MIS (wysoka jakość, bezpieczeństwo, certyfikaty spełnienia norm ISO, europejskiej normy CE i atesty FDA), stawiając na najwyższy poziom realizowanych usług oraz ich trwałość.

Poprawa wyglądu uzębienia

Wielu pacjentów zgłasza się do nas także z problemem przebarwionych i ukruszonych zębów. Również w takiej kwestii możemy pomóc, między innymi poprzez zabiegi z użyciem licówek czy koron. Możemy zaproponować między innymi korony pełnoceramiczne, akronowo-acetalowe, metalowo-porcelanowe oraz licówki ceramiczne lub kompozytowe. Wyboru dokonujemy podczas indywidualnych konsultacji dentystycznych w naszym gabinecie w Poznaniu.

Co zyskasz dzięki tym zabiegom?

Idealna odbudowa zębów, nowy kształt, białe zęby — to tylko niektóre zalety przeprowadzanych przez nas zabiegów. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań pacjentów dobieramy sprawdzone metody leczenia, używając profesjonalnych narzędzi. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie oraz atmosfera panująca w gabinecie sprawią, że będą Państwo chętnie odwiedzać nas, by zyskać piękny i zdrowy uśmiech na lata.

Stomatologia estetyczna czy estetyczna to rodzaj stomatologii, która umożliwia  nie tylko upiększenie zębów, ale także dziąseł lub zgryzu. Przeprowadzane w naszej klinice New Dent Clinic zabiegi specjalnie stosowane są w celu poprawy kształtu ust i jakości uśmiechu, który może nawet rozszerzyć się na poprawę funkcji zębów pod względem formy i siły zgryzu. Ten obszar w naszej codziennej pracy dotyczy głównie poprawy wyglądu zębów. Stomatologia estetyczna to jedna z najpopularniejszych i najbardziej satysfakcjonujących dziedzin stomatologii. Obecne wymagania pacjentów zwiększają potrzebę dentystów w zakresie poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie solidnych opcji odbudowy, które pozwalają uzyskać naturalnie wyglądające zrehabilitowane uzębienie. Jeśli interesuje Cię stomatologia estetyczna Poznań mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Mamy wieloletnie doświadczenie oraz setki zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Umów się na wizytę już dziś i wspólnie zaplanujmy Twój nowy uśmiech!

Czym jest stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna koncentruje się głównie na poprawie koloru, kształtu, rozmiaru, pozycji i wyrównania zębów. Jeśli więc borykasz się z jakimikolwiek problemami, bądź chcesz zwiększyć swoją pewność siebie, możemy Ci pomóc! Leczenie w ramach stomatologii estetycznej obejmuje zabiegi dentystyczne, które są niezbędne do utrzymania zdrowego i szczęśliwego uśmiechu. Jeśli więc nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany wyglądem swojego uśmiechu, nasz doświadczony specjalista prowadzący leczenie opracuje indywidualny plan leczenia, aby rozwiązać wszelkie Twoje problemy związane z estetyką uśmiechu.

Zwiększ swoją pewność siebie! Pozwól nam zająć się Twoim uśmiechem, z którego będziesz naprawdę zadowolony. Ubytki w uzębieniu, przebarwienia lub pęknięcia czy odpryski i plamy w znaczący sposób wpływają na Twoje samopoczucie. Dzięki stomatologii estetycznej poprawimy każdy aspekt Twojego uśmiechu.Pozwól naszym ekspertom stworzyć plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb. Oferując stomatologię estetyczną w Poznaniu mamy do dyspozycji wiele zabiegów stomatologicznych – od wybielania zębów, przez uzupełnianie ubytków, aż po pomoc z przebarwieniami zębów. Już podczas pierwszej wizyty w naszej klinice przejdziemy po możliwościach, abyś mógł się zrelaksować, wiedząc, że jesteś w dobrych rękach, w drodze do osiągnięcia pewnego siebie uśmiechu.

New Dent Clinic
os. Orła Białego 74, Poznań
530 855 865
Zadzwoń do nas już dziś!
Rejestracja czynna
7 dni w tygodniu
Skontaktuj się z nami
new.dent@op.pl
Alaa Eljamal - ZnanyLekarz.pl
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.