...

Fala akustyczna Storz medical

Storz Medical – fala uderzeniowa JUZ DOSTĘPNA w Naszym gabinecie.
To kilka modułów pracy połączonych ze sobą w synergiczne sposób by najlepiej przeciwdziałać oznakom starzenia, cellulitowi oraz lokalnej otyłości.To także intensywna terapia przeciwbólowa.

Storz Medical to :

  • redukcja cellulitu
  • poprawa jędrności skory
  • wymodelowanie sylwetki
  • ujędrnianie tkanki łacznej
  • wygładzenie nierówności także po przebytej liposukcji
  • redukcja rozstępów pociągowych
  • wygładzenie blizn i zmarszczek
  • leczenie bólu

Najlepsze efekty widoczne są juz po 2-3 zabiegach. Fala akustyczna powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych aż do 5 cm głębokości. Zaleca się wykonanie 6-12 zabiegów (10 optymalnie) 1-2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty widoczne są nawet po 2-3 miesiącach.

Jest to pierwsza zapewniająca trwałe efekty metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkani łącznej spowodowanej starzeniem się. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu.

Przed zabiegiem fali akustycznej – powiększone komórki tłuszczowe wypychają powierzchnię skóry. Pozbawione elastyczności ułożone pionowo włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z otaczającą je tkanką tłuszczową. Miejscowe krążenie krwi jest zaburzone. Wszystkie te czynniki są odpowiedzialne za powstawanie skórki pomarańczowej.

W trakcie zabiegu falą akustyczną – na ciało kieruje się falę akustyczną. Jej działanie powoduje, że tkanka łączna się rozluźnia i zwiększa jędrność naskórka. Poprawia się krążenie krwi w tkankach, a komórki tłuszczowe zmniejszają swoje rozmiary.

Po zabiegu fali akustycznej – skóra i tkanka łączna stają się ponownie elastyczne i jędrne. Faktura skóry trwale się poprawia.

New Dent Clinic
os. Orła Białego 74, Poznań
530 855 865
Zadzwoń do nas już dziś!
Rejestracja czynna
7 dni w tygodniu
Skontaktuj się z nami
new.dent@op.pl
Alaa Eljamal - ZnanyLekarz.pl
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.